SWAN-KLIM

SWAN-KLIM
Nazwa Pimstal:
SWAN-KLIM
W branży:
Streszczenie:

Klimatyzacja w domu czy w mieszkaniu jest standardem, na który pozwala sobie coraz więcej osób. Nie jest to rzeczą dziwną, gdyż pozwala ona na prawdziwy komfort w czasie upalnych dni (a tych – słuchając prognoz – ze względu na ocieplenie klimatu może być coraz więcej). Zainstalowanie takiego luksusu, jak klimatyzacja jest bardzo dużą wygodą. W czasie gorących, letnich dni to wielka przyjemność mieć świadomość, że po powrocie z pracy, z zakupów, czy ze spaceru czeka na nas schłodzony zakątek, w którym będzie można odpocząć od „gorączki” znajdującej się na zewnątrz.

Co więcej w dzisiejszych czasach coraz więcej firm „pozwala” pracownikom na pracę zdalną w domu. Niejednokrotnie jednak, w czasie upałów, ludzie wolą znosić trudy podróży do biura (w których w większości klimatyzacja jest już standardem), niż pozostać w domu. Jest to zrozumiałe, ponieważ wysoka temperatura nie sprzyja efektywności pracy. Jednak posiadanie klimatyzacji w miejscu zamieszkania może sprawić, że obie wygody staną się osiągalne.

Klimatyzacja pozwala na wiele dogodności, tym bardziej, że jej funkcją jest nie tylko chłodzenie, ale też grzanie – co może okazać się dużą zaletą w czasie tych chłodniejszych letnich dni, kiedy sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął. Jednocześnie jej obsługa nie jest skomplikowana i nie generuje bardzo dużych kosztów.

Jeżeli decydujemy się na założenie w domu czy też mieszkaniu instalacji klimatyzacyjnej, warto zapoznać się z ofertą firmy Swan-Klim. To wrocławska firma wyspecjalizowana w projektowaniu instalacji klimatyzacyjnych, ich montażu oraz serwisie. Swą ofertę Swan-Klim kieruje nie tylko do właścicieli domów czy mieszkań prywatnych. Zajmuje się także instalacjami przemysłowymi, montuje urządzenia klimatyzacyjne w biurach, sklepach, centrach handlowych czy też budynkach użyteczności publicznej.

W internecie:
Telefon:
880515087
Kwatera główna:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
NIP:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Regon:
021324284