ForceGSM Wrocław – serwis telefonów stacjonarny, mobilny i wysyłkowy

ForceGSM Wrocław – serwis telefonów stacjonarny, mobilny i wysyłkowy
W branży:
Streszczenie:

Serwis telefonów ForceGSM działa od 2009 r. Zajmuje się naprawą i sprzedażą telefonów, a także serwisowaniem wszelkiego typu urządzeń mobilnych: smartfonów, smartwatchów, tabletów, czytników e-book, nawigacji, laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Firmę wyróżnia na tle konkurencji profesjonalne zaplecze serwisowe oraz zespół wykwalifikowanych serwisantów.

ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

Bezpłatna diagnoza usterki, krótkie terminy realizacji zleceń, najwyższa jakość części serwisowych, atrakcyjne ceny oraz udzielana gwarancja na wykonane usługi. Satysfakcja Klienta jest najważniejsza. W przypadku skomplikowanej awarii i zabrania telefonu do laboratorium, wydawany jest telefon zastępczy.

Zamówienia są przyjmowane osobiście oraz on line poprzez sklep internetowy. Nowością jest usługa mobilnego serwisu smartfona w wybranym przez Klienta miejscu i czasie. Fachowe doradztwo i sprzedaż akcesoriów w konkurencyjnych cenach. Jakość oferowanych usług przyczyniła się do zdobycia zaufania Klientów i otworzenia 16 sklepów stacjonarnych na terenie Wrocławia, Oławy, Legnicy i Kalisza.

Serwis Telefonów ForceGSM

Telefon:
783675000
Kwatera główna:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
NIP:
8842510527
Regon:
021020124
  • ForceGSM Wrocław – serwis telefonów stacjonarny, mobilny i wysyłkowy