Consultrix Wrocław – audyty BHP

Consultrix Wrocław – audyty BHP
W branży
Streszczenie

Specjalistyczna firma Centrum Obsługi Biznesu Consultrix oferuje kompleksowe usługi dotyczące obsługi wszelakich podmiotów gospodarczych w zakresie dotyczącej ochrony pracy, a także różnego rodzaje kursów kwalifikacyjnych, w których skład wchodzą również szkolenia BHP.

Nasza firma jest na rynku już od 1998 roku, gdzie przez ten czas objęła ona znaczący teren całej Polski, gdzie w szczególności działamy na terenie województwa Dolno-śląskiego. Przez lata pracy zdobyliśmy duże doświadczenie oraz dużą wiedzę, która jest niezwykle ważna w naszej branży. Naszą kadrą pracowniczą wypełniają wykwalifikowani pracownicy, którzy są niewątpliwie ekspertami w swojej pracy, na których mogą Państwo w zupełności polegać.

Możemy Państwu zagwarantować wysoki poziom świadczonych przez naszą firmę usług. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdo z klientów. Naszą pracę doceniło już wielu klientów z wielu różnych branż oraz liczne referencje potwierdzają nasz profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.

Telefon
713487090
Kwatera główna
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
NIP
9111901774
Regon
020368291