Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław

Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław
W branży
Streszczenie

Auto-Master z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi blacharskie i lakiernicze dla klientów z Dolnego Śląska. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych blacharzy i lakierników. Specjalizując się w naprawach powypadkowych pojazdów, gwarantuje indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław fot.1

Posiada zaplecze techniczne wyposażone w zgrzewarki inwerterowe, spotery do napraw karoserii, pistolety lakiernicze i inne wysokiej klasy urządzenia. Współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami oryginalnych części zamiennych i producentami nowoczesnych lakierów wodnych. Szeroki zakres usług obejmuje panelowe naprawy blacharskie, wymianę fragmentów nadwozia i wiele więcej.

Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław fot.2

Auto-Master zajmuje się lakierowaniem poszczególnych elementów lub całych samochodów, a także polerowaniem i woskowaniem pojazdów w celu ochrony lakieru. Oferuje bezgotówkowe rozliczenia szkód komunikacyjnych i wynajem auta zastępczego na okres naprawy. Udziela gwarancji na wszystkie usługi i zapewnia ich terminową realizację.

Telefon
713555131
Kwatera główna
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
NIP
8940026086
Regon
930263923
  • Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław
  • Blacharz samochodowy w Auto-Master Wrocław