Auto GTA – złomowanie samochodów Wrocław

Auto GTA – złomowanie samochodów Wrocław
W branży
Streszczenie

samochód do złomowaniaSkup samochodów to dość specyficzna branża, w której firma często musi się narażać na nieprzyjemności związane z klientami. Każdy chciałby dostać jak najwięcej pieniędzy, nie zważając na stan techniczny, w jakim znajduje się pojazd. Firma Auto GTA specjalizuje się w skupie oraz złomowaniu samochodów i oferuje indywidualną wycenę dla każdego klienta.

W ofercie firmy możemy znaleźć skup oraz złomowanie samochodów z rocznika 1990-2017, a więc jest to naprawdę szeroka oferta! Ogromnym atutem działalności i sporym wabikiem dla klienta jest darmowa wycena oraz dojazd do miejsca odebrania samochodu. Nie musisz wybierać się do siedziby firmy, wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem. Istnieje również możliwość wyceny online – to ukłon w stronę osób preferujących załatwianie spraw za pomocą internetu.

Skup aut i złomowanie zależy od stanu samochodu, ale zarówno prywatna osoba, jak i firma może liczyć na uczciwą wycenę. Firma Auto GTA znajduje się we Wrocławiu i swoje działania kieruje głównie na województwo dolnośląskie, ale czasem i małopolskie oraz lubuskie.

Auto GTA

Telefon
730117117
Kwatera główna
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
NIP
8951876724
Regon
020742967
  • Auto GTA – złomowanie samochodów Wrocław