ABC-Service – transport gabarytów

ABC-Service – transport gabarytów
W branży
Streszczenie

ABC-Service to wrocławska firma, która już od wielu lat istnieje na rynku. To ludzie, którzy zawsze przykładają się do wykonywanej przez siebie pracy. Oferujemy Wam kompleksowe usługi w najlepszych cenach na rynku. Działamy jako firma sprzątająca, zapewniająca utrzymanie czystości na różnych terenach.

Nie tylko w firmach, w sklepach, ale również na terenach zewnętrznych. Jeżeli to będzie konieczne, jesteśmy w stanie zająć się zielenią na świeżym powietrzu. ABC-Service to również firma ochroniarka. Zajmujemy się ochroną różnych obiektów na terenie całego Wrocławia oraz w bliskiej okolicy.

Oprócz tego możecie u nas również zamówić takie usługi, jak transport gabarytów. Bardzo chętnie Wam w tym pomożemy, ponieważ posiadamy odpowiednio pojemne auta. Do tego oferujemy Wam takie usługi, jak sprzątanie specjalistyczne. Współpracujemy z przedsiębiorstwami oraz z klientami indywidualnymi. Wystarczy tylko jedna wiadomość, a my z wielką przyjemnością przygotujemy dla Was dobrą ofertę. Zapraszamy do nas.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon
713544354
Kwatera główna
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP
8980025555
Regon
930522767
  • ABC-Service – transport gabarytów